Jõulupakk - suur

111,83 €

 • Suur Olustvere kodade jõulupakk sisaldab:
  - Puhutud klaaskuul- ja käbi
   

  Minimalistlikud klaasehted lisavad sära ja luksust jõulukuusele kui ka püüavad aastaringselt aknal päikesekiiri. Käsitööna kirkast sulaklaasist puhutud kuulid ja käbid on unikaalsed, lisades käsitööhõngu mistahes interjööri.  

  Autor Kaie Vakepea 
   

 • - Kaks keraamilist tassi 

  2023. aasta jõulukruusid said inspireeritud kõrkjatest, mis kasvavad keraamikakoja lähedal tiigi kaldal. Olgu aastaaegade värvivahetus milline tahes, kõrkjad püsivad oma graatsilise, kõrge ja kergelt kaldu hoiakuga läbi aja kuidagi ühtmoodi. Neid vaadates jääb aeg seisma. Samuti kui parimat kohvi või teed nautides.  

  Autor Lyzell Lohvart-Urve 
   

 • - Naturaalne käsihari, suur 

  Naturaalsest kiust väikehari on käsitsi põimitud puuvillanöörist, mida on toonitud taimedega nagu avokaado, saialill ja naistepuna. Harja valmistamiseks on kasutatud sorgo ja tampico kiudu, mis on painduvad ja vastupidavad. Väikehari on praktiliseks abiks sinu kodu igapäevaelus, pühkimaks sellega puusodi ahju eest või saiapuru köögi tööpinnalt. Lihtsa ja naturaalse olemusega hari pole lihtsalt hari, vaid lisab esteetilist karakterit sisustuselemendina.  

  Autor Mirjam Pärnamets 
   

 • - Puidust vaagen 

  Käsitööriistadega vormitud saarepuidust vaagen annab edasi tööriista jälje ja meistri tunnetust. Vaagen on voolujoonelise ja A-sümmetrilise vormiga, kus üks nurk on kõrgem, et sellest mugavalt eset haarata.  Alus on universaalseks kasutamiseks, kas kommide ja ehete hoidmiseks, küünla aluseks või snäkkide serveerimiseks. Igaüks leiab vastavalt oma harjumustele vaagnale kasutuse. 

  Autor Markus Pärnamets 

  Erisoovide korral võtke julgelt ühendust meili teel: epood@olustveremois.ee
  Pakke hakkame väljastama 11. detsembrist.